Biz Kimiz…


Firmamiz 1996 yılında kurulmuştur. Kurucusu ARSLAN Ş. YILMAZER ve M. AKIN ALUÇLUOGLU Istanbul Teknik Üniversitesi’ni Makine Yüksek Mühendisi olarak tamamlamışlardır.

Denizcilik Bankası’nda çalışmış, bu süre zarfında birçok projede yer almışlardır. Bunlardan en büyüğü Pendik Tersanesi’nin kurulmasi olmuştur. Devletten emekli olduktan sonra elde ettikleri deneyimle sektörün ihtiyacı olan kumlama makinalarının yapımına baslamişlardir. Ilk aşamada özel projeleri geliştirme ile işe başlamış, bir sene gibi kısa bir sürede hizmet verdigi sektörün yoğun olarak ihtiyacı olan standart teçhizatların seri üretimine geçmiştir. Istege göre özel çözümler de yaparak bu yolda farklı kumlama kabinleri imal etmişlerdir.

Örneğin tencere kumlama, çoklu namlu kumlama, otm.çoklu kalıp kumlama bunlardan bazilaridir. Bunlara ilave olarak fason parça kumlama bölümü oluşturulmuş ve müsterilerin makina ihtiyaçlarınin temini yanında, kumlama proseslerini geliştirmek için gerekli araştirma talepleri karşilanmiştir. Ayrica ürettikleri makinaların her türlü yedek parçalarını,kumlama ekipmanlarınıve sarf malzemelerini de (aşındırıcı toz, kumlama elbisesi,maske, nozul, kumlama tabancası,kumlama eldiveni…vs) karşilayabilmektedirler. Firmamız; yüzey hazırlama ( kumlama ) makine ve teçhizatlarının kurulumu ve işletilmesi ile ilgili danişmanlık hizmetlerini başarı ile yürütmektedir.

Uzun yıllarda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizle İzmir Torbalı Organize Sanayi Bölgesinde yeni tesisimiz ile hizmetinizdeyiz.